X

Zostałeś przekierowany do nowego serwisu parafii. To łącze może wymagać aktualizacji. Czytaj o możliwych utrudnieniach...

Korzystając z serwisu parafialnego wyrażasz zgodę na obsługę plików Cookie przez Twoją przeglądarkę. Czytaj więcej. Akceptuję (ukryj)

>> Odpust parafialny odbędzie się w niedzielę 22 września >>

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie

15 września 2019

  

 

  1. W środę 18 września przypada wspomnienie św. Stanisława Kostki – patrona naszej parafii. Jednak główne uroczyści odbędą się w następną niedzielę 22 września. Na mszy św. o godz. 11.30 ks. Paweł Dróż odprawi swą prymicyjną eucharystię a po niej udzieli prymicyjnego błogosławieństwa. W ten sposób chcemy podkreślić wagę powołania kapłańskiego, które w ostatnim czasie przeżywa kryzys także w naszym kraju. Ks. Paweł jest jednym z dwóch kapłanów, którzy w tym roku zostali wyświęceni w zgromadzeniu salezjańskim w naszej krakowskiej prowincji. Natomiast na eucharystii o 18.00 towarzyszyć nam będzie chór Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina z Krakowa. Zapraszamy.
  2. Dzisiaj po wieczornej mszy świętej, wspólnota mężczyzn zaprasza wszystkich (szczególnie mężczyzn), aby w kościele przy trumnie śp. Jana Tyranowskiego, odmówić różaniec w intencjach: beatyfikacji tego Sługi Bożego oraz o dary Ducha Świętego potrzebne dla mężczyzn
  3. Adoracje Najświętszego Sakramentu w intencji kapłanów w czwartek o godz. 20.00 w kaplicy Wspomożycielki Wiernych.
  4. W piątek 20 września spotkanie w kościele dla kandydatów do bierzmowania wraz ze swoimi rodzicami o godz. 19.00.
  5. W sobotę 21 września święto św. Mateusza ewangelisty. Imieniny swoje obchodzi ks. Mateusz Koziołek.
  6. Zapraszamy chłopców, którzy chcą służyć przy ołtarzu i czytać Słowo Boże, do dołączenia do grona Liturgicznej Służby. Prosimy o zgłaszanie się po Mszach Świętych w zakrystii u ks. Pawła.
  7. Za tydzień o 16.30 pierwsza msza święta dla małżeństw z małymi dziećmi w kaplicy Wspomożycielki. Więcej informacji na parafialnym Facebooku. Zapraszamy rodziców z dziećmi.
  8. Dziś po każdej mszy świętej grupa charytatywna kwestuje na rzecz potrzebujących z naszej parafii.
  9. Dziękuję za wszelkie ofiary składane na rzecz naszej świątyni. Bóg zapłać.

 

 

Ks. Zygmunt Kostka, proboszcz