X

Zostałeś przekierowany do nowego serwisu parafii. To łącze może wymagać aktualizacji. Czytaj o możliwych utrudnieniach...

Korzystając z serwisu parafialnego wyrażasz zgodę na obsługę plików Cookie przez Twoją przeglądarkę. Czytaj więcej. Akceptuję (ukryj)

>> Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania naszego Pana ... nadzei, wiary i miłości od żyjącego Chrystusa życzą duszpasterze ... >>

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie

19 maja 2019

 

  1. Nabożeństwa majowe odprawiamy w kościele od poniedziałku do piątku po mszy świętej o godz. 18.00, a w soboty i niedziele o 17.30. Majówki w kaplicy na ul. Twardowskiego codziennie o 19.15. Zapraszamy.
  2. Adoracji w intencji kapłanów w czwartek o godz. 20.00 w kaplicy Wspomożycielki. Adorację Najświętszego Sakramentu w sobotę od 17.00 w kościele.
  3. Wspólnota mężczyzn zaprasza w najbliższy czwartek 23 maja na kolejny „Męski Czwartek Miesiąca”. Rozpoczynamy wieczorną mszą św. o 18:00, po niej konferencja na temat „Męska modlitwa – czy istnieje i jaka powinna być”, a następnie dyskusja z pytaniami i wypowiedziami uczestników. Zapraszamy wszystkich mężczyzn do uczestnictwa.
  4. W piątek 24 maja przypada uroczystość Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.
  5. W najbliższą niedzielę 26 maja w naszej parafii odbędzie się spotkanie z mistykiem i charyzmatykiem, Alanem Amesem, autorem znanej książki „Oczami Jezusa’. Spotkanie rozpocznie się msza o godz. 18.00, następnie konferencja ze świadectwem życia, a później uwielbienie w trakcie którego Alan będzie modlił się wstawienniczo za uczestników spotkania.
  6. Wspólnota Ain Karim zaprasza do obejrzenia filmu o mocy różańca „Teraz i w godzinę śmierci”, w poniedziałek 20 maja po nabożeństwie majowym w podziemiach kościoła.
  7. Wydawnictwo Biały Kruk zapraszają na wieczór patriotyczny oraz prezentację najnowszej książki „Orlęta Lwowskie”. Spotkanie odbędzie 24 maja 2019 o godz. 18.00, w Sali Sokoła w Krakowie.
  8. Parafia organizuje wyjazd wakacyjny dla rodzin w Ośrodku w Zembrzycach na początku wakacji. Szczegóły u ks. Zygmunta, na plakatach i na naszej stronie internetowej.
  9. Dzisiaj przed kościołem do puszek można wesprzeć działalność naszej grupy charytatywnej. Dziękuję za wszelkie ofiary przeinaczone na potrzeby naszej świątyni. Bóg zapłać.

 

 

Ks. Zygmunt Kostka, proboszcz