X

Zostałeś przekierowany do nowego serwisu parafii. To łącze może wymagać aktualizacji. Czytaj o możliwych utrudnieniach...

Korzystając z serwisu parafialnego wyrażasz zgodę na obsługę plików Cookie przez Twoją przeglądarkę. Czytaj więcej. Akceptuję (ukryj)

>> Rozkład kolędy w linku z lewej strony, w gablotkach przed kościołem i w grudniowym numerze Dębnickiego dzwonu >>

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie

13 stycznia 2019

Kapłani kontynuują wizytę duszpasterską. Prosimy o zapoznanie się programem kolędy. W tym tygodniu są dwie zmiany w programie: kolędą na ulicy Kapelanka 6 A będzie 14 stycznia od 16.30 a na ul. Mieszczańskiej 2 i 4 dnia 16 stycznia od 16.00. Zachęcam też do sąsiedzkiej współpracy i pomocy  by poinformować szczególnie osoby starsze i chore o zbliżającej się kolędzie. W tygodniu prosimy o korzystanie ze spowiedzi w godzinach porannych.

 

Dziękujemy tym osobom które uczestniczyły w mszy świętej w intencji kobiet w kryzysie i wzięły udział w ciekawym spotkaniu. Efektem spotkania niech będzie przeczytana przez was ulotka pod tytułem: Trudna ciąża, która dostępna z tyłu kościoła oraz głęboka świadomość że alternatywą dla aborcji jest Hospicjum prenatalne na ulicy Różanej. Więcej informacji w ulotce na stronie kananejki i w Hospicjum.

 

Dzisiaj o godz. 19.00 odbędzie się koncert pastorałek. Szczegóły na plakatach.

 

Adoracja w intencji kapłanów w czwartek o 20.00 w kaplicy zakonnej.

 

Wspólnota Przymierze Miłosierdzia zaprasza na warsztaty Ruah – jednodniowe rekolekcje dla osób powyżej 30. roku życia, które potrzebują ożywienia wiary i poszukują głębszej relacji z Bogiem. Warsztaty odbędą się w sobotę 19 stycznia w Kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej na os. Szklane Domy. Więcej informacji na ulotkach rozdawanych przed wejściem do kościoła.

 

Duszpasterstwo turystyczne organizuje pielgrzymkę do Włoch. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Szczegóły w zakrystii lub na stronie internetowej parafii.

 

Dziękuję za składkę z zeszłej niedzieli na spłacenie remontu kościoła, w której   uzbieraliśmy 7045 zł co pozwoliło w całości zakończyć spłacanie remontu naszej świątyni. Bardzo serdecznie raz jeszcze dziękuję wszystkim parafianom i nie tylko, za wszystkie ofiary w  każdą pierwszą niedzielę miesiąca. Zeszłej niedzieli w zbiórce na leczenie Marysi uzbierano 2468 zł i 5 Euro. W imieniu rodziców Marysi dziękujemy.

 

Ksiądz proboszcz wraz z 17 osobową grupą młodzieży udaje się we wtorek na Światowe Dni Młodzieży do Panamy. Prosimy o modlitwę. Zawozimy ze sobą wszystkie intencje które zostały wpisane do naszej Księgi Intencji. Na parafialnym Facebooku będzie można śledzić relację z Panamy.

Ks. Zygmunt Kostka, proboszcz