X

Zostałeś przekierowany do nowego serwisu parafii. To łącze może wymagać aktualizacji. Czytaj o możliwych utrudnieniach...

Korzystając z serwisu parafialnego wyrażasz zgodę na obsługę plików Cookie przez Twoją przeglądarkę. Czytaj więcej. Akceptuję (ukryj)

>> 24 września - kazania głosi ks. Jarosław Wąsowicz. Temat - męczennicy salezjańscy. Możliwośc nabycia książek autora. Zapraszamy >>

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie

24 września 2017

1.     Dzisiaj  w naszej parafii organizujemy dzień poświęcony znajomości naszych salezjańskich męczenników, w tym naszych dębnickich kapłanów. Dziękuję ks. Jarosławowi za przyjęcie propozycji wygłoszenia kazań. Z tyłu kościoła można nabyć także pozycje książkowe.

2.     Spotkanie dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. i ich rodziców w przyszła niedzielę na mszy o godz. 10.00. 

3.     Od 1 października rozpoczynamy miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Nabożeństwa rozpoczniemy od niedzieli  o 17.30.

4.     W łączności z ogólnopolską akcją „Różaniec do granic” zapraszamy naszych parafian i wiernych do wspólnej modlitwy dnia 7 października o 14.00. O tej właśnie godzinie  będzie odmawiany w całej Polsce różaniec. Więcej na ten temat w naszym Dębnickim Dzwonie.

5.     Spotkanie kandydatów do bierzmowania klas II i III gimnazjum w piątek 6 października o godz. 18.00 w kościele.

6.     Trzynasta pielgrzymka śladami Karola Wojtyły, Robotnika będzie 14 października.

7.     Już teraz chcielibyśmy poinformować wszystkich parafian że w dniu 21 października (sobota) odbędzie się w naszej parafii dzień wdzięczności z okazji ogłoszenia heroiczności cnót Sługi Bożego Jana Tyranowskiego. O godzinie 18.00 eucharystię odprawi Kard. Stanisław Dziwisz.

8.     Adoracja Najśw. Sakramentu w sobotę od godz. 17.00.

9.     Dzisiaj  można nabyć nasz najnowszy numer Dębnickiego Dzwonu.

10. Prace remontowo-malarski w naszym kościele wkraczają na ostatni etap: odnowienia środkowej części kościoła wraz z kopułą. Msze w tygodniu kontynuujemy w kaplicy, wejście głównym wejściem w kościele. Serdecznie dziękuję osobom które wczoraj sprzątały nasz kościół: Bóg zapłać. Zapraszam do pomocy w następną sobotę – 30 września – od godz. 9.00.

11. Spotkanie Rady Dzielnicy w sprawie likwidacji miejsc postojowych na Dębnikach odbędzie się w poniedziałek 25 września na ul. Praskiej 52 o godz. 18.00.

12. Składka następnej niedzieli – 1 października – przeznaczona na remont naszej świątyni. Serdecznie dziękuję za wszelkie ofiary składane na rzecz naszej świątyni.