X

Zostałeś przekierowany do nowego serwisu parafii. To łącze może wymagać aktualizacji. Czytaj o możliwych utrudnieniach...

Korzystając z serwisu parafialnego wyrażasz zgodę na obsługę plików Cookie przez Twoją przeglądarkę. Czytaj więcej. Akceptuję (ukryj)

>> Droga Krzyzowa w każdy piątek po mszach o godz. 8.00 i 18.00. Gorzkie Żale w niedziele o 17.15 >>

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie

18 marca 2018 

 

 1. Droga Krzyżowa w Wielkim Poście odprawiana jest w każdy piątek po mszach o 8.00 i 18.00 oraz o 16.30 dla dzieci. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 17.15.
 2. W poniedziałek przypada uroczystość św. Józefa.
 3. W środę 21 marca o godz. 18.00 eucharystii przewodniczył będzie kard. Stanisław Dziwisz, który przybędzie do naszej parafii w ramach modlitwy wielkopostnej w kościołach stacyjnych.
 4. Następna niedziela to już Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej mszy świętej. Wysłuchamy też opis Męki Pańskiej.
 5. Akademicka Droga Krzyżowa odbędzie się dzisiaj o godz. 20.30. Rozpoczęcie spod Kolegiaty św. Anny.
 6. Można nabyć baranki wielkanocne Caritasu. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na wsparcie potrzebujących z naszej parafii.
 7. Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 zaprasza 23 marca 2018 roku o godzinie 9.00 na msze świętą z okazji Święta Szkoły. Dyrekcja Szkoły przypomina, że trwa rekrutacja do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego
 8. Adoracja Najśw. Sakramentu w sobotę od 17.00.
 9. Zachęcam do sięgnięcia po prasę katolicką.
 10. Wiele współczesnych kryzysów to efekt braku silnych mężczyzn. W naszej parafii zrodziła się męska inicjatywa, aby zawalczyć o nich. I właśnie w uroczystość św. Józefa, 19 marca po mszy wieczornej, zapraszamy wszystkich mężczyzn na niezobowiązujące godzinne spotkanie, w dobrej sprawie rodzącego się projektu o roboczej nazwie „Mężczyzna – ojciec – syn”.
 11. Zeszłej niedzieli w kweście przed naszym kościołem zebraliśmy 2164 zł na rzecz ogólnopolskiej akcji Rodacy-Bohaterom. Dzisiaj do puszek można wesprzeć naszą grupę charytatywną.
 12. Za wszelkie ofiary składane na rzecz naszej świątyni składam serdeczne Bóg zapłać.

Ks. Zygmunt Kostka, proboszcz