X

Zostałeś przekierowany do nowego serwisu parafii. To łącze może wymagać aktualizacji. Czytaj o możliwych utrudnieniach...

Korzystając z serwisu parafialnego wyrażasz zgodę na obsługę plików Cookie przez Twoją przeglądarkę. Czytaj więcej. Akceptuję (ukryj)

>> Katechezy dla dorosłych na 5 minut przed każdą Eucharystią niedzielną. Zapraszamy. Więcej na FB: Katecheza bez bólu >>

Ogłoszenia parafialne

19 stycznia

 

Kapłani w tym tygodniu kończą wizytę duszpasterską. Jeśli z jakiś powodów nie doszło do spotkania to proszę jeszcze dziś to zgłosić w zakrystii.

 Dzisiaj na Mszy świętej o godz. 18:00, zaśpiewa chór młodzieżowy z Centrum dla Osób Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie. Po mszy świętej zapraszamy na koncert kolęd.

 Mężczyźni z Bractwa Jana Tyranowskiego zapraszają mężczyzn w czwartek 23 stycznia na kolejny „Męski Czwartek Miesiąca”. Rozpoczynamy wieczorną mszą św. o 18:00, po niej konferencja na temat „Tylko dla facetów – instrukcja obsługi małżeństwa i rodziny”, a następnie dyskusja uczestników. Przypominamy, że te comiesięczne spotkania mają na celu wzmocnienie duchowości mężczyzn, stworzenie płaszczyzny do wymiany doświadczeń na tematy wiary, życia, rodziny oraz pracy.

22 stycznia rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością św. Jana Bosko.

 Adoracja Najśw. Sakramentu w intencji kapłanów w czwartek o godz. 20.00 w kaplicy Wspomożycielki.

 Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia organizuje koncert kolęd w naszym kościele, w piątek 24 stycznia o godz. 19.00. Wykonawcy będą z Polski i z Niemiec. W programie także utwory Stanisława Moniuszki. Zapraszamy.

 Dziś po każdej mszy świętej można złożyć ofiarę do puszki na potrzebujących objętych pomocą naszej grupy charytatywnej.

 Parafia organizuję jednodniową wycieczkę-pielgrzymkę w celu zwiedzenia katedry lodowej w Starym Smokowcu na Słowacji dnia 7 marca 2020 roku. Wyjazd o godz. 7.30, powrót w godzinach wieczornych. Koszt: 50 zł., plus 10 Euro na wyjazd kolejką. Zapisy w zakrystii.

 Kontynuujemy 5 minutowe katechezy. Za tydzień temat: Kiedy można, a kiedy nie powinno się przyjmować Komunię św. Temat ten nie jeden raz pojawił się w czasie rozmowy kolędowej. Na stronie Facebooka: „Katecheza bez bólu” zapraszamy do komentarzy i podpowiedzi nowych tematów.

 Dziękuję za wszelkie ofiary składane na rzecz naszej świątyni. Bóg zapłać.

 Ks. Zygmunt Kostka, proboszcz