X

Zostałeś przekierowany do nowego serwisu parafii. To łącze może wymagać aktualizacji. Czytaj o możliwych utrudnieniach...

Korzystając z serwisu parafialnego wyrażasz zgodę na obsługę plików Cookie przez Twoją przeglądarkę. Czytaj więcej. Akceptuję (ukryj)

>> W naszej świątyni możliwość uczestnictwa dla 110 wiernych >>

Multimedialna Nowenna przed Uroczystością św. Jana Bosko

Nowenna przed uroczystością św. Jana Bosko 2014 r.

Zbliżamy się do Uroczystości św. Jana Bosko. Jest to szczególny dzień dla wszystkich salezjanów, ale także dla młodzieży, do której jesteśmy posłani.

Chcielibyśmy przygotować się do tego ważnego wydarzenia poprzez wspólną Nowennę. Dlatego Salezjańska Grupa Medialna Art. 43, działająca przy naszym Seminarium w Lądzie, przygotowała Multimedialną Nowennę przed Uroczystością św. Jana Bosko. Składa się ona ze słówka oraz modlitwy. Każdego dnia Nowenny na naszej stronie internetowej (www.wsdts.pl) będzie publikowany filmik wraz z tekstem rozważań i modlitw. Wszystkie nagrania będą dostępne na kanale WSDTSL w serwisie Youtube, oraz na portalu facebook.

Nowenna do ks. Bosko przygotowana jest w oparciu o utwory zespołu Porozumienie, z płyty „Spacer po linie”. W tym roku przygotowaliśmy niespodziankę. Nasza nowenna będzie również konkursem. Codziennie będzie zadawane pytanie konkursowe, a spośród tych, którzy przyślą prawidłowe odpowiedzi wylosujemy nagrody.