X

Zostałeś przekierowany do nowego serwisu parafii. To łącze może wymagać aktualizacji. Czytaj o możliwych utrudnieniach...

Korzystając z serwisu parafialnego wyrażasz zgodę na obsługę plików Cookie przez Twoją przeglądarkę. Czytaj więcej. Akceptuję (ukryj)

"Moc modlitwy różańcowej" świadectwo Mariusza 24, 27.09

Kliknij i zobacz plakat

W niedzielę 27 września 2020, na mszach o godzinie 8:30, 10:00 oraz 11:30 swoim świadectwem dotyczącym siły modlitwy różańcowej oraz obecności Słowa Bożego w codziennym życiu podzieli się z nami Mariusz – mąż, ojciec, przedsiębiorca, sportowiec, który w przeszłości niekoniecznie był blisko Boga. Zapraszamy na te msze św.

Natomiast trochę wcześniej, w najbliższy czwartek 24 września 2020, po wieczornej mszy św. o 18:00, czyli ok. 18:30 w salce św. Jana Bosco w podziemiach kościoła, Bractwo Jana Tyranowskiego zaprasza mężczyzn na spotkanie z Mariuszem w ramach cyklu Męskich Czwartych Czwartków Miesiąca. Temat: Moc modlitwy różańcowej w życiu mężczyzny. Będzie można wówczas dłużej posłuchać Mariusza oraz porozmawiać o przemianie jego życia. Zapraszamy wszystkich braci, mężczyzn do uczestnictwa.