X

Zostałeś przekierowany do nowego serwisu parafii. To łącze może wymagać aktualizacji. Czytaj o możliwych utrudnieniach...

Korzystając z serwisu parafialnego wyrażasz zgodę na obsługę plików Cookie przez Twoją przeglądarkę. Czytaj więcej. Akceptuję (ukryj)

>> Katechezy dla dorosłych na 5 minut przed każdą Eucharystią niedzielną. Zapraszamy. Więcej na FB: Katecheza bez bólu >>

Kolęda 2020

Przed nami czas kolędy czyli wizyta duszpasterska, oto kilka wskazówek:

1. Nie roznosimy kartek uprzedzających kolędę. Szczegółowy rozkład kolędy jest dostępny: na stronie internetowej, w kancelarii, w zakrystii oraz w Dębnickim Dzwonie. Ewentualne zmiany będą ogłaszane podczas niedzielnej eucharystii. Kapłani idą zgodnie z numeracją (czyli od 1 w górę), chyba że jest zaznaczone inaczej.

2. Wizyta ma charakter religijny. Dlatego rozpoczynamy od modlitwy. Możecie Państwo nam podpowiedzieć Wasze szczególne intencje. Na białym obrusie umieszczamy krzyż, świece i Pismo święte. Proszę się upewnić czy telewizor jest wyłączony.

3. Z reguły kapłani cieszą się kiedy wywiąże się rozmowa na temat wiary, Kościoła czy naszej parafii. Duszpasterze nie podejmują tematów politycznych. Celem wizyty duszpasterskiej jest modlitwa, rozmowa oraz Boże błogosławieństwo, więc składanie ofiar to wyłącznie dobrowolna decyzja gospodarzy.
Wszelkie uwagi, zgłoszenie nieobecności, prosimy informować:

  • drogą mailową: debniki@sdb.krakow.pl
  • w zakrystii przed czy po Eucharystii
  • lub w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania

Pobierz

Rozkład Kolędy 2020