X

Zostałeś przekierowany do nowego serwisu parafii. To łącze może wymagać aktualizacji. Czytaj o możliwych utrudnieniach...

Korzystając z serwisu parafialnego wyrażasz zgodę na obsługę plików Cookie przez Twoją przeglądarkę. Czytaj więcej. Akceptuję (ukryj)

>> Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania naszego Pana ... nadzei, wiary i miłości od żyjącego Chrystusa życzą duszpasterze ... >>

Katechezy oraz pradnia dla narzeczonych

Katechezy dla narzeczonych

Katolicka Poradnia Życia Rodzinnego

 

Zapraszamy wszystkich narzeczonych na katechezy dla narzeczonych. Są one nieodzownym elementem bezpośredniego przygotowania do zawarcia sakramentalnego małżeństwa. Służą uporządkowaniu i pogłębieniu wiedzy o życiu w związku opartym na łasce Bożej udzielonej podczas ceremonii zaślubin.

Podczas spotkań omawiane są zagadnienia ściśle wiążące się z życiem małżeńskim i rodzinnym:

  • Pierwszy piątek miesiąca: małżeństwo jako sakrament i etyka małżeńska.
  • Drugi piątek miesiąca: odpowiedzialne rodzicielstwo i planowanie rodziny.
  • Trzeci piątek miesiąca: psychologia małżeństwa i rodziny oraz sakrament pokuty.
  • Czwarty piątek miesiąca: uczestnictwo we Mszy św. i apostolstwo rodziny w Kościele.

Katechezy dla narzeczonych odbywać się będą w cztery kolejne piątki miesiąca o godz. 19.00 – 20.30. Odbywać się będą w salce pod kościołem, drzwi wejściowe zaraz za bramą od strony parkingu parafialnego z prawej strony kościoła. Zapisy będą prowadzone przed rozpoczęciem zajęć. Chęć uczestnictwa prosimy zgłaszać telefonicznie: 698 629 435.

Katechezy prowadzą Maria i Piotr Pikułowie, małżonkowie i rodzice z wieloletnim stażem, od 2010 roku pracujący jako Doradcy Życia Rodzinnego.

Poradnia życia rodzinnego zaprasza także w piątki od 17.30 – 19.00. Ze względu na czas potrzebny na odbycie rozmowy, podczas jednego dyżuru mogą być przyjęte 4 pary.

Szczęść Boże!