X

Zostałeś przekierowany do nowego serwisu parafii. To łącze może wymagać aktualizacji. Czytaj o możliwych utrudnieniach...

Korzystając z serwisu parafialnego wyrażasz zgodę na obsługę plików Cookie przez Twoją przeglądarkę. Czytaj więcej. Akceptuję (ukryj)

>> W naszej świątyni możliwość uczestnictwa dla 110 wiernych >>

Zadeklaruj do 23.03.14 przyjęcie pielgrzymów ŚDM 2016

Pobierz: Deklaracja przyjęcia pielgrzymów ŚDM 2016

 

Organizatorzy Światowych Dni Młodzieży proszą naszych parafian o przyjęcie na nocleg pielgrzymów, którzy przyjadą na Światowe Dni Młodzieży w 2016 r. z różnych zakątków świata. Spodziewamy się osób młodych, nastawionych na głębokie przeżycie religijne, ale także na poznanie Polski i Polaków. Nie oczekują oni wielkich wygód, ale serca i gościnności. Prosimy dla nich o nocleg oraz o śniadania. Pozostałe posiłki będą im zapewnione.

Jeśli zechcą Państwo przyjąć gości ŚDM prosimy o wypełnienie powyższej deklaracji, wydrukowanie i oddanie jej najpóźniej do niedzieli 23 marca 2014 do zakrystii. Nasze liczenie ma charakter informacyjny. Same ŚDM będą dopiero za dwa lata, ale już dzisiaj musimy wiedzieć jakie są wstępne możliwości przyjęcia naszych gości.